Michal,Kateřina a Pavlínka Maškovi.
Michal,Kateřina a Pavlínka Maškovi.
kolovozik@seznam.cz

web pro všechny cyklo/turisty....

Přihlášení k odběru novinek.

Používáte při turistice nebo cykloturistice GPS?

Ano,používám (11 | 36%)

Ubytování v krásném prostředí lázeňského městečka Lůčky

16.jpg
Orlická chata u Rampušáka
Orlická chata u Rampušáka
Návštěva nečekaného vodopádu uprostřed
lázeňského městečka na Slovensku
Vodopád Lůčky,Slovensko
Vodopád Lůčky,Slovensko
Croozer Kid 2

Croozer Kid je přímočarý a praktický: můžete jej použít jako přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger. Vše, co potřebujete, je tu v balení 3v1.

Pocit bezpečí

Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Vaše dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při převržení, ochrání Vaše dítě v pravou chvíli ...

Nastup a užij si

Vaše dítě si Croozera zamiluje! Všechny děti se v Croozeru cítí jako doma. Mají dokonalý výhled z pokojíku na kolech, který je chrání před větrem a deštěm. A navíc je tu spousta místa pro hračky nebo něco k snědku.
Základní výbava obsahuje tělo vozíku, madlo, 20" kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16" kolo pro jogging a in-line, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.
Podvozek Croozeru je vyroben z oceli. Nástavba je vyrobená z hliníkových trubek navlečených do vodě odpudivého polyesterového povlaku.
Croozery jsou vybaveny kombinovaným krytem proti hmyzu a vlivům počasí: nad sítí proti hmyzu je rolovatelný PVC potah, takže vaši malí pasažéři jsou také chráněni proti chladnému či vlhkému počasí.
Na konstrukci vozíku je poskytována doživotní záruka.
Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které jednak zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem, a jednak chrání látku před kontaktem s jinými předměty.
Vozík je na bocích a zadní stěně opatřen 3MTM Scotchlite™ Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.
Celosvětově nejnižší těžiště zcela brání převržení i během jízdy komplikovaným terénem nebo při náhlé změně směru jízdy.
Croozery vynikají ve své třídě největším zavazadelníkem
Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo zajišťuje, že je ve vozíku nezvykle velký prostor pro ramena, sedačka je k rámu upevněna na bocích a vnější kostra zůstává bez záhybů.
Díky patentovanému systému QuickFold jsou Croozery obzvláště rychle a snadno složitelné. Unikátní systém skládání vozíku zajišťuje spolu s robustním rámem naprostou tuhost konstrukce a zajišťuje tak dokonalou bezpečnost pro malé pasažéry při převržení, bočním či čelním nárazu. Více o skládání vozíků se dozvíte zde.
Velmi pohodlná sedačka je pružně zavěšena ve dvanácti bodech rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu.

Místo k sezení Croozeru Kid for 2 představují dvě oddělené samostatné sedačky, takže každé dítě má svůj jasně určený prostor.

Vozíky Croozer, modely 2010, umožňují montáž celé řady nového příslušenství. Poznáte je podle hranatějšího tvaru, který zvětšuje prostor pro malé cestovatele.
Technické informace: CROOZER Kid for 2 2010
Maximální šířka v ramenou: 70 cm
Prostor pro nohy: 57 cm
Sedová výška: 69 cm
Rozměry - D x Š x V: 113 x 90 x 84 cm
Výška madla (kočárek, jogger): 107 cm
Hmotnost (včetně madla): 15,3 kg
Nosnost: 40 kg

12.1.2011-TEST

Pokusím se představit kolovozík Croozer Kid for 1,který je na našich silnicích a cykloztezkách poměrně často k vidění z vlastní zkušenosti.
Na tento kolovozík padla volba po delším zkoumání trhu,porovnávání,zkoušení a okukování.
Co nás vedlo k výběru Croozer Kid for 1?Určitě prostornost,obrovský zavazadlový
prostor,možnost dokoupení odpružení a také celkem přijatelná cena.
DSC01964.jpg
kolovozik@seznam.cz
Pokud se Vám na kole nechce šlapat,podívejte se sem...:-)
Stránka je věnovaná elektrokolům.
katalog stránek, firem, obchodů, katalog, nej katalog, nejkatalog.cz

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one